Geboren Amsterdamse Sanne Wallis de Vries (1971) groeit op in Alphen aan den Rijn, waar ze de lagere school en het Gymnasium doorloopt. Als kind is ze al niet van het podium te slaan en wanneer dat toch eens lukt blijkt het bij wet verboden te zijn. Gelukkig voor Comedytrain, dat haar in 1995 inlijft. In 1996 wint ze zowel de jury- als de publieksprijs van het Leids Cabaret Festival.

In 1997 volgt logischerwijs een tweede moment van grote glorie met Sop, haar avondvullende debuutvoorstelling die ze meer dan 200 keer op de planken brengt. Na Sop volgen Zin (1999), Stuk (2002) en VIER (2006). In die laatste show verschijnt zij met twee side-kicks op de bühne, Vera Kaye en Cindy Grande. Prompt wordt ze genomineerd voor de prestigieuze Poelifinario. De jury noemt haar een onvergelijkbare cabaretière met een enorme innerlijke noodzaak. Wij hadden het voor één keer niet beter kunnen zeggen.

Maar naast haar eigen fijne persoonlijkheid, blijken er ook een schier oneindig aantal hilarische typetjes in haar te wonen. Die haalt ze graag boven voor programma’s als Koefnoen en Kopspijkers.

Daarnaast is ze te horen als host bij Talkradio en te zien als presentator van het televisieprogramma Waskracht! voor de VPRO (samen met Thomas van Luyn). En dan hebben we het nog niet gehad over haar rol in de musicalhit Foxtrot, en haar scherpe pen die ze ter hand neemt voor verhalen en columns in o.m. de Volkskrant, Groen Links Magazine, Red en Viva.

Momenteel toert ze door het land met haar vijfde programma Kaka Passa. Idioot genoeg betekent een en ander dat Sanne niet meer op het podium van Toomler is terug te vinden. Vinden wij jammer. Voor u.

Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa

Aantal gevonden voorstellingen: 0, gesorteerd op datum.

Geen voorstellingen gevonden.

Aangeboden door Cabagenda.nl
Alle cabaretvoorstellingen overzichtelijk op 1 website

    Sanne Wallis de Vries - KoefnoenThijs van Domburg - NederlandDaniel Arends - LigfietsStephen ColbertEddie MurphyGlenn WoolMicha Wertheim - MeepratenMurth MosselDaniël Arends - JakartaDaniël Arends - VersierenNajib AmhaliRoue Verveer - MiscommunicatieEric van Sauers - VrouwencomplotJonge TalententourEmilio Guzman - HyvesTheo Maassen - Mengvoedersdance hallSarah Silverman MTV AwardsSmack The WallDolf jansenDit Was Het NieuwsMicha WertheimArthur Umbgrove in de VS Lenette van dongenTheo Maassen en JandinoRicky GervaisEddie Izzard - EmpiresFragmenten ComedytrainOrny AdamsDoug Stanhope - AristocratsDaniël Arends - JambersOwen Schumacher - KoefnoenJochen Otten trailerNajib - TaxichauffeurHans SibbelHenry van Loon - DWDDAndy KaufmanDaniël Arends - BeschavingThijs van Domburg - MusicalRonald Goedemondt - Koffie in ItalieHans TeeuwenWill FerrelComedian TrailerMurth Mossel - Status AparteRichard Pryordance hall contestComedytrain Presenteert mixDolf Jansen - Jeroen van Koningsbrugge als Theo MaassenDaniël Arends - JapannersRoue VerveerLenette van Dongen - BubbelbadMarc Marie HuijbregtsStefan Pop - TVPeter PannekoekHans Sibbel - Beveiliger in opleidingjochen ottenSarah Silverman Stand UpMan on the Moon TrailerRonald Goedemondt - Rembo